دارو
دارو

موسسه خیریه طپش از زمان تاسیس تاکنون در حوزه حمایت از کودکان بیمار نیز دغدغه هایی داشته است که با حمایت حامیان عزیز و مردم خوب کشورمان توانسته ایم در این حوزه از تعدادی کودک بیمار حمایت کنیم. تامین و تهیه داروی آناکینرا در ۴ نوبت در سال برای یکی از کودکان تحت پوشش خیریه که به یک نوع بیماری نادر مبتلا است.
تأمین داروهای چون کاربوپلاتین، اتوپرزاپد، آدریامایین، پروکاربازین، سیکلوفسفاماید و … برای کودکان سرطانی و تحت درمان تاکنون تهیه شده است.
به امید روزی که کودکی در سرزمین زیبایمان و در تمام دنیا درگیر بیماری نباشد و لبخند و شادی در دنیای کودکانه شان طنین انداز شود.

دندانپزشکی
دندانپزشکی

یکی دیگر از خدمات پزشکی طپش در زمینه دندانپزشکی ست. ارجاع کودکان و خانواده به دندانپزشک جهت کمک به بهبود و رفعبیماریهای دهان و دندان می باشد.

ارجاع کودکان نیازمند به کاردرمانی و گفتاردرمانی و پرداخت هزینه های درمان این عزیزان توسط موسسه صورت می گیرد.

فیزیوتراپی
فزیوتراپی

در راستای درمان و کمک به خانواده ها، ارجاع کودکان به فیزیوتراپی جهت درمان و بهبودی شرایط جسمی این عزیزان از دیگر فعالیتهای طپش در زمینه درمان می باشد.

بریس
بریس

تهیه Brac برای کودکانی که مشکلاتی در ناحیه پا و کمر داشتند تهیه و جهت درمان آنها اقدامات موثر از طرف موسسه صورت می گیرد.

داروی تقوتی
داروی تقویتی

تهیه داورهای تقویتی و مکمل غذایی و توزیع بین کودکان تحت پوشش موسسه جهت جلوگیری از بیماریها و سوء تغذیه این عزیزان، یکی دیگر از خدمات پزشکی مجموعه طپش می باشد.

چشم پزشکی

ارجاع به چشم پزشکی و در صورت نیاز تهیه عینک برای کودکان نیازمند

ارجاع به مرکز بهداشت
ارجاع به مرکز بهداشت

ارجاع کودکان به مرکز بهداشت جهت چکاب قد و وزن و اطمینان از سلامتی این عزیزان و اهداء قرص آن و شربت ویتامین در صورت نیاز

تست HIV

آموزش راههای پیشگیری از HIV و هپاتیت و اهداء بروشورهای مربوطه در بین خانواده های تحت پوشش و انجام تست HIV از کودکان کار موسسه

دارو

تهیه داروهای کودکان بیمار

دندانپزشکی

ارجاع کودکان موسسه به دندانپزشکی و پرداخت هزینه های درمان توسط موسسه در پاییز سال 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست